top of page

Hakkında

Gıda proses makina ve ekipman alanında 16 yılı aşkın bir süredir bir fiil sahada ve proje alanlarında takım arkadaşlarımla beraber çalışmaktayım.
Satış esnasında müşterinin ürün ve proses işleyişlerine göre cevap vermek, en iyi makina ve teknolojiyi sunmak, satış sonrası makinanın müşteri fabrika alanında kurulması, çalıştırılması, müşteri personeline verilen eğitim ve teknik dökümantasyonların hazırlanması, amaçladığım müşteri memnuniyetini ekibimle beraber en iyi şekilde karşılayabilmektir.
Proje alanında makina ve teknolojimizi her zaman geliştirmeye yönelik çalışmalarımız, TÜBİTAK ile yaptığımız Türkiye'de ilk Döner Tipli Otoklavımızla başarıya ulaşmıştır. Farklı ürün guruplarının homojen bir şekilde sterilize olması sağlanmıştır.

I have been working in the field of food processing machinery and equipment for more than 16 years with my teammates in the field and project areas.
Answering the questions according to the customer's product and process operations, offering the best machinery and technology, setting up and operating the after-sales machine in the customer's factory area, preparing the training and technical documentation given to the customer personnel, and meeting the customer satisfaction in the best way with my team.
Our efforts to always improve our machinery and technology in the project area have been successful with our first Rotary Type Autoclave in Turkey, which we made with TUBITAK. It has been ensured that different product groups are homogeneously sterilized.

İletişim
Ben Kimim?: Hakkında
bottom of page